Sunday, 20 May 2012

Czarno to widzę part 2/3

Niezobowiązująco

"Nic nie jest równie głupie, jak mylenie prostoty z biedą" ~ Coco Chanel
Jest upał, promienie słońca tańczą na wodzie, właśnie zaczyna się leniwe popołudnie...są dwa wyjścia - schować się w cieniu drzew albo po prostu poddać się i zaprzyjaźnić ze słońcem. Najlepszy strój na taką pogodę? Dla mnie zdecydowanie prosty top, zwiewna spódniczka i wygodne baleriny. To dla mnie taka niezobowiązująca, swobodna elegancja latem. 


Spódnica - Forever21, top - Intimissimi, baleriny - Melissa, naszyjnik – Swarovski


modelka: Oleszka
fotograf: Asia

10 comments:

 1. zdjęcia między drzewami nieostre, ale jak zwykle spoooko
  P.S - nie pamiętam żeby było tu jakieś zdjęcie, na którym Oleszka patrzy się w obiektyw

  ReplyDelete
 2. Nawet jeśli się nie patrzy w obiektyw, wygląda świetnie. Coraz częściej wzoruję się na tym, w co jest ubrana na tych zdjęciach :)

  ReplyDelete
 3. Naprawdę najlepsze ubranie na gorący dzień, gdy żar leje się z nieba i praktycznie nie ma wiatru, to CZERŃ? Pudło totalne. Aczkolwiek do fotografii i modelingu nie ma co się przyczepić.

  ReplyDelete
 4. Świetne pomysły na miejsca i na pozy :D Wydaje mi się, że sposób ubrania bardzo dobry, ale kolor chyba odbiega od normy na taką pogodę :P

  ReplyDelete
 5. Molto neurosensoriale e romantico :)

  ReplyDelete
 6. Drodzy czytelnicy,
  decydując się na serię postów w ciemnych kolorach, chciałam pokazać, że przy odpowiednich fasonach i tkaninach czerń wcale nie musi wyglądać ciężko w upalne dni. Nie uważam oczywiście, że jest to jedyny i najlepszy kolor na taką pogodę :)
  Oleszka

  ReplyDelete
 7. Też nie jestem przkonana co do czerni na lato, ale zdjęcia bardzo ciekawe, te na ławce najlepsze.

  ReplyDelete
 8. ale to nie chodzi o wygląd, tylko o to, ze czerń pochłania strasznie dużo światła, przez co jest zwyczajnie gorąco :|

  ReplyDelete
 9. Najlepsza zdjęcia i strój jak do tej pory, a co do czerni w lato, to macie rację "wcale nie musi wyglądać ciężko w upalne dni".

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...